Благодійний фонд "Крила України Нікополь"

Бесплатно
13/10/2022 Украина, Днепропетровская область, Никополь вул.Трубників буд.83 91

Описание

Благодійний фонд «Крила України»
Фонд засновано 19 квітня 2022 року небайдужими мешканцями міста Нікополь з метою надавати допомогу ЗСУ, вимушено переміщеним особам та малозабезпеченим сім’ям. З початку повномасштабної війни, яку розв’язала росія на території України, команда фонду зосередила всі сили на допомозі військовим і тим, хто постраждав від війни та був вимушений покинути свої домівки.

Фонд закуповує обладнання, яке допомагає зберегти життя військовим та цивільному населенню, зокрема, тепловізори, квадрокоптери, амуніцію, одяг та ліки.

Місія
Головна наша місія це підтримка, відновлення та розвиток українського суспільства та інвестицій в майбутнє України; підтримка малозабезпечених сімей та дітей-сиріт в отриманні сучасної освіти для сприяння розвитку економіки України. Працюємо заради сучасного майбутнього України!

Головними завданнями фонду:
надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок війни;
відновлення та сприяння розвитку невеликих міст України;
залучення іноземних інвестицій в села, територіальні громади, селища міського типу;
соціальний захист, соціальне забезпечення, соціальні послуги й подолання бідності. Стимулювання економічного росту і розвитку економіки України;
сприяння захисту материнства та дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, неповним сім’ям, сім’ям з прийомними та усиновленими дітьми;
сприяння для розвитку дітей дитячих будинків та інших навчальних закладах.