Антисептик Defens D-1

250.00 грн
30/07/2020 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск ул. Космическая, 49г 102

Описание

Група компанія «Капітель» пропонує вашій увазі дезінфікуючий антисептичний засіб «Defens D-1» для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів.
Засіб «Defens D-1» випускається у вигляді готової до застосування рідини з характерним запахом спирту, рН складає 5,5±1,5%. Не містить барвників. Захищає руки та шкіру від сухості і подразнень, зберігає еластичність і природний водно-жировий баланс шкіри. «Defens D-1» - це готовий до застосування засіб, який використовують одноразово нерозведеним. Засіб «Defens D-1» упаковують у каністри від 5 л до 30 л. За домовленістю з виробником асортимент пакування може бути змінений або доповнений.
«Defens D-1» має антимікробну активність у відношенні грампозитивних і грамнегативних бактерій (вкл. збудників внутрішньолікарніних інфекцій, мікобактерії туберкульозу, мультирезистентний стафілокок (MRSA), ентерогеморагічну кишкову паличку (Escherichia coli), синьогнійну паличку (Рs. Aeruginosa), сальмонели та інші антибіотикорезистентні бактерії), вірусів (вкл. парентеральні вірусні гепатити (В, С), вірус СНІД (ВІЛ), папова-, адено-, поліома-, поліо-, норо-, рота-, ентеро-, вакцинія віруси, SARS, віруси герпесу, віруси грипу, вірус «пташиного грипу» А(Н5М1), вірус «свинячого грипу» А(Н1N1) та ін.), патогенних грибів (вкл. збудників кандидозів, дерматомікозів, трихофітій).


Состояние: Новый