Утепление квартир от ТеплоТехСтрой

1000.00 грн
10/11/2022 Украина, Киевская область, Киев 26

Описание

«ТеплоТехСтрой» - команда досвідчених фахівців!
Якщо перед вами стоїть якісно, оперативно та недорого утеплити будинок чи квартиру – наші майстри своєї справи до ваших послуг. Понад 10 років ми утеплюємо житлові та нежитлові споруди і приміщень із використанням тільки сертифікованих матеріалів.

До нашої команди входять тільки профільні майстри з багаторічним стажем і безцінними навичками. Надаємо 7 років гарантії на виконану роботу. За необхідності, завжди можна отримати детальну консультацію в наших менеджерів. Вони залюбки підберуть найбільш прийнятний теплоізоляційний матеріал і нададуть всю цікаву для вас інформацію. Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені отриманим результатом, адже це під силу тільки досвідченим фахівцям своєї справи.

Які переваги утеплення фасаду пропонує компанія “ТеплоТехСтрой”
Компанія “ТеплоТехСтрой” надає послуги зовнішнього утеплення квартир, приватних будинків, котеджів, офісних будівель під ключ. Наші майстри використовують лише високоякісні сертифіковані матеріали та гарантують довготривалу якість всіх видів робіт з укладенням відповідного договору.

Ми безкоштовно вас проконсультуємо, відправимо фахівця на об'єкт для усіх необхідних замірів.

Співпраця із нами принесе вам:
офіційну гарантію на всі надані послуги - 7 років;
роботу кваліфікованих спеціалістів, стаж яких перевищує 10 років;
чітке виконання робіт у повному обсязі та у визначені терміни;
оплата тільки після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Вартість наших послуг є адекватною та обґрунтованою, формується з урахуванням типу та методики теплоізоляції, необхідності в додатковому обладнанні, вибору матеріалів тощо.

Фахівці «ТеплоТехСтрой» допоможуть вам утеплити приміщення швидко та енергоефективно, створити бажаний комфорт з дотриманням всіх необхідних норм.


Состояние: Новый