Клей столярний водостійкий Titebond® II Premium D3, банка 1 кг

245.00 грн
03/11/2022 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 14

Описание

Клей Titebond® II Premium D3 відповідає стандарту ANSY TYPE II по вологостійкості клас D3. Може застосовуватися всередині приміщень при періодичному (короткочасному) впливі проточної води або конденсату, та/або короткочасному підвищенні вологості повітря.
Застосування зовні приміщень допускається за належної захисту від тривалого впливу несприятливих погодних умов. Застосовується для склеювання стикових і поверхневих сполук, технічно складних сполук типу шип/паз, шпунт і т. п.


Клейові шви добре обробляються морилками, лаками, маслами.


D3 забезпечує сильне початкове схоплювання і короткий час пресування, а так само забезпечує високу міцність клейового шва. При подальшій обробці деревини не псує шліфувальні та ріжучі інструменти.
Стійкий до дії тепла, розчинників, а так само до акустичних коливань. Не рекомендується використовувати для підводних з'єднань.


Робочі поверхні повинні бути сухими, очищеними від масел, жирів, бруду, відшарування старої фарби і будь-яких інших матеріалів, що знижують адгезію.


Чистка: очищається водою до засихання. Після засихання надлишки видаляються механічним шляхом.


Заморожування не змінює структуру клею, але призводить до його загустіння. Після тривалого зберігання перед використанням для відновлення властивостей клей ретельно перемішати.

Заходи обережності: Використовувати тільки в добре вентильованих приміщеннях. Може викликати подразнення шкіри. Якщо з'являється запаморочення або інші неприємні ефекти, необхідно вийти на свіже повітря, проконсультуватися з лікарем. При попаданні клею в очі промийте їх протягом 15 хвилин проточною водою. При попаданні клею на шкіру витріть його і промийте шкіру мильною водою.

Стан: в'язка рідина кремового кольору (після висихання стає напівпрозора кремова).
Температура застосування: + 12°C
Температура експлуатації: -30...+50°С
Робочий час: 10-20 хв в залежності від умов.
Витрата: 180 г/м2.
Термін зберігання: 2 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.


Состояние: Новый