Масло для обробних дощок і столів, банка 0,472л

786.00 грн
18/11/2022 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 8

Описание

Масло Watco® Butcher Block Oil & Finish спеціально розроблено для застосування на дерев'яних столах м'ясників, на обробних дошках і на інших дерев'яних виробах, що контактують з їжею. Легко наноситься і обслуговується, не токсичне і безпечно для контакту з харчовими продуктами після повного висихання.

Забезпечує багатий зовнішній вигляд, після висихання стає вкрай стійким до впливу води і різних механічних пошкоджень (наприклад, сліди від ножа). Являє собою формулу з рослинних натуральних олій і інших компонентів для глибокого просочення і захисту виробів з дерева.

Продукт абсолютно натуральний і екологічно чистий, так як замість синтетичних штучних смол до складу масла для обробних столів і дощок входять тільки натуральні природні масла.

Підготовка поверхні:

Для кращої адгезії поверхня повинна бути чистою, сухою, без залишків воску, жиру, масел, шелаку, лаків, плям і поліролей. Старі покриття в поганому стані повинні бути видалені і зашкурені до рівної поверхні. Видаліть пил. Використовуйте шліфувальну насадку (наждачний папір) спочатку № 150, потім № 180 і фінішна очистка № 220. Видаліть пил, що утворився вологою ганчіркою, дайте поверхні просохнути.

Нанесення:

Забезпечте достатню вентиляцію приміщення. Наносити при температурі вище 10°С і вологості нижче 85% для забезпечення правильного висихання. Ретельно перемішайте матеріал перед нанесенням. Періодично перемішуйте під час використання. Наносити м'якою, чистою тканиною (ганчір'я). Дати висохнути протягом 6 годин перед повторним нанесенням. Потім злегка зашкурити фінішним наждачним папером. Нанести другий шар. Повне використання оброблених маслом виробів через 72 години.

Оброблені маслом поверхні не мити в посудомийній машині, тільки ручне миття!

Watco Butcher Block Oil & Finish готовий до застосування. Не розбавляти. Наносити мінімум 2 шари з міжшаровим шліфуванням. При бажанні можна наносити додаткові шари. Не поєднувати з іншими оздоблювальними матеріалами.


Состояние: Новый