Датське масло розлив прозоре, розлив від 100 мл

120.00 грн
18/11/2022 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 8

Описание

Олії для обробки деревини дають більш якісний захист дерев'яних виробів, ніж лаки. Як правило, всі масла наносяться в один шар при стандартній підготовці деревини: шліфування великим зерном, середнім, і фінішна обробка дрібним (нульовим) зерном. Не потрібно шліфування між шарами, як при нанесенні лаку. Олія живить дерево, і не піднімає ворс, насичуючи його.
Захисне покриття дерева тонуюче масло «Датське», – інноваційне рішення проблеми найбільш результативного збереження і шліфування поверхні деревини. Обробка дерева маслом - це 3 в 1:

якісна захист перед зовнішніми факторами
фарбування в необхідний тон
лакування
Відмінно підходить для обробки ручок ножів, прикладів.

Візуальний ефект: напівматове покриття різних природних відтінків деревини (кольорові відтінки, і прозорий натуральний колір).Підготовка дерев'яних поверхонь: Для кращої адгезії поверхня повинна бути чистою, сухою, без залишків воску, жиру, масел, шелаку, лаків, плям і поліролей. Старі покриття в поганому стані повинні бути видалені і зашкурити до рівної поверхні. Видаліть пил. Використовуйте шліфувальну насадку (наждачний папір) спочатку № 150, потім № 180 і фінішна очистка № 220. Видаліть пил вологою ганчіркою, дайте поверхні просохнути.

Нанесення: Забезпечте достатню вентиляцію приміщення. Наносити при температурі вище 10 ° С і вологості нижче 85% для забезпечення правильного висихання. Ретельно перемішайте склад перед нанесенням, і помішуйте під час нанесення з метою рівномірного розподілу пігменту по всьому об'єму масла.

Проведіть тестування на зміну кольору дерева на невеликій ділянці поверхні, провівши повний цикл фарбування. Наносити пензлем, аплікатором або дрантям, ретельно втираючи масло до волокон деревини. Нанесіть товстий шар, і залиште масло на поверхні на 10 хвилин. Невпитавшееся масло витирайте дрантям вздовж волокон деревини. Якщо при нанесенні масло в деяких місцях вбралося дуже швидко, повторіть нанесення на цих ділянках, і залиште ще на 10 хв. Не залишайте масло на поверхні на більший термін, так як утворилася плівка запечатает поверхню, і ви не зможете нанести другий шар, якщо такий буде потрібен. Як правило, достатньо одного шару. Далі ретельно видаліть надлишки масла, що залишилися на поверхні, протерши до сухого покриття. Надлишок олії, що залишився на дрантя можна нанести на ще не пофарбовану поверхню втирающими рухами. На пофарбованій поверхні не повинно залишатися надлишків олії для запобігання появи плям і прилипання пилу.

При нанесенні другого і наступних шарів колір поверхні після кожного шару стає темніше. При необхідності нанесення декількох шарів робіть легку межслойную шліфування дрібним зерном.

При обробці меблів поверх данської масла можна нанести прозору поліроль в два шари - це додасть поверхневій плівці візуальну глибину, зробить поверхню більш шовковистою, красивою.

Час висихання:

Висихає повністю через 8-10 годин. Покривати захисним лаком (за бажанням), наприклад, поліуретановим, через 72 години. При температурі нижче 21 ° С, час висихання збільшується.

Витрата: 14 м2 / 0,946 л в один шар


Состояние: Новый