Тікове масло прозоре, банка 1 л

990.00 грн
05/12/2022 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 14

Описание

Тікове масло Borma Wachs – це стійке масляне покриття для всіх видів деревини. Відмінно вкриває дерев'яну поверхню за одне нанесення, створює міцний захисний шар. Підходить для м'яких і твердих порід дерева.

Можливе застосування: меблі, садові меблі, дерев'яний сайдинг, столи, лавочки, та ін.

Тікове масло дуже легко в нанесенні, добре проникає всередину дерева. Володіє стійкістю до ультрафіолету, опадів, зміни вологості, зберігаючи вигляд і геометрію дерев'яного виробу, захищає від розтріскування і викривлення.

Підготовка дерев'яних поверхонь:

Для кращої адгезії поверхня повинна бути чистою, сухою, без залишків воску, жиру, масел, шелаку, лаків, плям і поліролей. Старі покриття в поганому стані повинні бути видалені і зашкурити до рівної поверхні. Видаліть пил. Використовуйте шліфувальну насадку (наждачний папір) спочатку № 150, потім № 180 і фінішна очистка № 220. Видаліть пил, вологою ганчірочкою, дайте поверхні просохнути.

Нанесення:

Використовувати поза приміщеннями або в добре провітрюваній кімнаті при температурі вище 10 ° С і вологості нижче 85% для забезпечення правильного висихання. Струшуйте банку мінімум протягом 1 хвилини. Проведіть тестування на зміну кольору дерева на невеликій ділянці поверхні, провівши повний цикл фарбування. Наносити пензлем, валиком або дрантям, ретельно втираючи масло до волокон деревини. Залишити масло на поверхні на 30 хвилин. Далі, ганчіркою, не залишає волокон, починайте витирати надлишок олії. Надлишок, що залишився на ганчірці, можна нанести на ще не пофарбовану поверхню втирающими рухами. Повторіть нанесення, але залиште масло вбиратися 15 хвилин. Достатньо одного шару.

ВАЖЛИВО: Ретельно видаліть надлишки масла, що залишилися на поверхні деревини. На пофарбованій поверхні не повинно залишатися надлишків олії для запобігання появи плям і прилипання пилу. Поверхню, де залишилося надмірне масло, буде мати занадто глянцевий вигляд, і липнути.

Час висихання:

Висихає повністю через 8-12 годин. Покривати захисним лаком (за бажанням), наприклад, поліуретановим, через 24 години. При температурі нижче 21 ° С, час висихання збільшується.

Витрата: 8-12 м2 / 1 л


Состояние: Новый