Масло з воском для меблів безбарвне, банка 1 л

1090.00 грн
15/02/2023 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 6

Описание

Hard Furniture Wax Oil – склад з натуральних масел, збагачений воском, для фінішного оздоблення меблів, та інших дерев'яних поверхонь. Після нанесення поверхня стає більш твердою, та стійкою до утворення подряпин і сколів, і перешкоджає попаданню вологи всередину дерев'яної поверхні.
Матеріал дуже простий у нанесенні, підходить для раніше оброблених масляними складами поверхонь, а також для незабарвленого дерева. Можна використовувати на поверхнях, раніше тонованих масляними морилками. Після нанесення поверхня стає приємною на дотик, з оксамитовим відтінком.

Ступінь блиску - глянсова (90), напівматова (30).

Для внутрішніх робіт.

Підготовка поверхні:

для кращої адгезії поверхня має бути чистою, сухою, без залишків воску, жиру, шелаку, лаків, плісняви та поліролей. Старі покриття в поганому стані повинні бути видалені шліфуванням наждачним папером зернистістю 150-220, або шліфувальною машиною до отримання гладкої поверхні. Якщо на поверхню були попередньо нанесені тонуючі склади, вони повинні повністю висохнути перед нанесенням масла.

Нанесення:
Ретельно перемішайте вміст банки перед нанесенням, і помішуйте під час використання. Щоб уникнути появи повітряних бульбашок на оброблюваної поверхні не струшуйте вміст банки. Рівномірно нанесіть матеріал на очищену поверхню за допомогою пензлика або тканини вздовж волокон деревини.

Через 10-12 годин (в залежності від товщини шару та температури повітря) відшліфуйте поверхню зерном 220-240. Потім нанесіть наступний шар.
Повне висихання через 12 годин, максимальну твердість поверхня набуває через 24 години.

Фасовка: банка 1 л.

Витрата: 10-12 кв. м. /1 л

Термін зберігання: 3 року. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Виробник: Borma Wachs, Італія.


Состояние: Новый