Інтер'єрна фарба матова Modern Canvas, банка 3,78 л

2300.00 грн
21/03/2023 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 3

Описание

ZINSSER MODERN CANVAS – високоякісна акрилова фарба для стін і стелі. Може наноситься на гіпсокартон, бетон, штукатурку, керамічну плитку, а також на попередньо загрунтовані або раніше пофарбовані дерево, метал, ПВХ-панелі, пластик і ламіновані поверхні. Самогрунтуюча, герметизує пористі поверхні. Фарба вологостійка, витримує вплив пара і конденсату, відштовхує забруднення, бруд мінімально фіксується на барвистій плівці і легко видаляється з неї.

Підходить для побутового та комерційного застосування (магазини, школи і дитячі установи, лікарні і т.д.). Не рекомендується для підлоги, а так само на поверхні, які занурюються у воду або тривало контактують з водою, наприклад душові або парилки.

Після висихання утворює красиве покриття, стійке до механічних впливів, а так само до впливу вологи, пари і конденсату. Витримує інтенсивне миття з використанням миючих засобів. Легко наноситься і перефарбовується. Спочатку біла фарба, але при необхідності може кольоруватися у вибраний колір.

Поверхня повинна бути сухою, чистою, гладкою, без забруднень, плісняви, іржі та покриттів, що перешкоджають адгезії. Раніше пофарбовані поверхні повинні бути ретельно очищені. Будь-які, навіть мінімальні тріщини повинні бути зашпакльовані. Так само рекомендуємо для армування фінішної шпаклівки використовувати склополотно або флізелін. Якщо не впевнені в якості підготовки поверхні або є дуже складні жирові плями, а так само при фарбуванні металевих чи дерев'яних поверхонь, попередньо нанесіть на поверхню ґрунтовку.

Плями від нікотину або від протікання води так само необхідно попередньо загрунтувати, інакше вони можуть проступити крізь фарбу.

Рекомендується наносити в 2 шари пензлем з синтетичної щетиною, валиком з ворсом 0,5 - 1 см, фарбопультом. При безповітряному розпиленні використовуйте пістолет з соплом 0.017" (0.43 мм), при тиску 2000-2600 psi (136-170 атм.).

Фасовка: 3,55 л з вільним об'ємом для колорантів.

Витрата: 68-84 м.кв./3,55 л. (витрата фарби залежить від пористості поверхні і способу нанесення).

Час висихання (при температурі 21ºC і відносній вологості 50%):

– 30 хвилин;

повторне нанесення – через 2 години;

експлуатація у вологих приміщеннях – щонайменше через 24 години;

повне затвердіння – 7 днів. (Трохи більше для колерованих складів).

Розріджувач: вода.

Очищення інструменту: вода і мило.

Зберігати в прохолодному приміщенні в щільно закритій упаковці. Не заморожувати.

Для внутрішніх робіт.

Термін зберігання: 5 років.

Сертифікат: Гігієнічний СЕС

Виробник: Rust Oleum, США.


Состояние: Новый