Грифельні фарби

862.00 грн
01/09/2022 Украина, Днепропетровская область, Днепропетровск 57

Описание

Покриття з низьким блиском, ультра тверде і стійке до стирання. Дозволяє перетворити будь-яку поверхню в шкільну дошку. Може наноситися на дерево, метал, скло, пластик, глину. Покриття з грифельної фактурою створює поверхню, ідеальну для письма крейдою на дверях, столах, кабінетах, рамах картин, квіткових горщиках і де інде. Чудово підходить для дитячих кімнат і для відновлення покриттів столів для пінг-понгу.
Підготовка поверхні:

Накрийте навколишні предмети для захисту від потрапляння на них фарби.

Видаліть стару фарбу і іржу за допомогою металевої щітки або наждачного паперу. Вимийте з милом і водою і дайте висохнути. Для кращого результату використовуйте грунт для підготовки поверхні.Нанесення:

Наносити на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні при температурі вище 10 º С і вологості нижче 85% для повного висихання. Не фарбувати при вітрі і пилу. Ретельно перемішуйте. Не рекомендується розбавляти. Використовуйте для нанесення якісний синтетичний велюровий пензлик або валик з довжиною ворсу 3-5 мм. В результаті отримаєте рівний відтінок і рівну поверхню, без шагрені. Уникайте надмірного розтирання матеріалу, що призводить до дуже тонкого шару фарби. Рекомендовано наносити 2 шари фарби.

Через 3 дні поверхня з ефектом шкільної дошки готова до використання. Краще користуватися карбонатною крейдою і повстяної тканиною. Інші види крейди можуть дряпати поверхню. Після висихання не токсичний. Безпечний для дітей.Візуальний ефект: матове покриття чорного кольору.Час висихання: «до отлипа» 30 хвилин, повне висихання - 2 години. Перефарбовувати, за необхідності, через 4 години. При температурі нижче 21 º С час висихання збільшується.Важливо: після висихання фарби не малювати 72 години!Витрата: 9 м. кв. / 0,946 л в 2 шари фарби.Для внутрішніх робіт.Термін зберігання: 7 років. Дата виготовлення зазначена на дні балона.


Состояние: Новый